Najaarscompetitie 2021

Klik hier voor het hele wedstrijdprogramma van de knltb.

Klik op speeldag voor het wedstrijdprogramma en de uitslagen van betreffend team. Onderaan de pagina vind je de baanindeling per speeldag.

Dinsdagochtend

DD 17+

 

Donderdagochtend

DD 17+

Helma Jeurissen

HB 1

 

Yvonne Sengers

HB 1

Lenie Bosch

 

 

Gerda van Sambeek

 

Jose Janssen

 

 

Corrie Willems

 

Hilde Gerrits

 

 

Els Frederiks

 

Lisette van den Boogaard

 

 

José Aalbers

 

Mirjam Mulders

 

 

Liesbeth Broekman

 

Esther van Rijsewijk

 

 

Nellie Michiels

 

     

Willy Klaassen

 

 

 

 

 

 

Vrijdagavond

HD 17+

 

Vrijdagavond

HD 35+

Loek Sinke

HB 1

 

Ed Velthuizen

HB 1

Luuk van Spall

 

 

Edwin Veldhuizen

 

Dylan Beemer

 

 

Harold Balvers

 

Robert van Doorn

 

 

Henk Uland

 

     

Theo Schoonenberg

 

     

Michel Broekhoff

 

         

Vrijdagavond

DD 17+

 

Vrijdagavond

DD 17+

Wietske Groenen-Wijnberg

HB 1

 

Marrit van der Loop

HB 2

Marloeke Jans

 

 

Astrid Markese

 

Anke van Schijndel

 

 

Florenza Michelotti

 

Daphne Balvers

 

 

Margot Sauter

 

Heidi Peters

 

 

Alie van 't Slot

 

Cindy Peters

     

 

         

Vrijdagavond

DD 17+

 

Vrijdagavond

DD 17+

Sylvia van Hout

HB 3

 

Wendy Peters

HB 4

Gerlinda Bouwmeester

 

 

Bo van Gaal

 

Sandra Grotens

 

 

Tanja Lamers

 

Karin Theunissen-de Jong

 

 

Thea Elshof

 

Ingrid Ermers

 

 

Janneke van der Wijst

 

Marjan Dikken

 

 

Sabine van der Rijst

 

Dianne Aalbers

 

   

 

         

Vrijdagavond

GD 17+

 

Vrijdagavond

GD 35+

Petula Kobussen

HB 1

 

Frank Theunissen

HB 1

Arjan Huibers

 

 

Pieter Theunissen

 

Hannan Khaderi

 

 

Willie Hendriks

 

Will van Gelder

 

 

Michel van Haaren

 

     

Anqelique Theunissen

 

     

Willeke Theunissen

 

     

Mirjam Mulders

 

         

Vrijdagavond

GD 35+

 

Vrijdagavond

GD 35+

Sharon Hummeling

HB 2

 

Berry Groen

HB 3

Rian Waterval

 

 

Anja Tijssen

 

Mariska Tempel

 

 

Petra Pompen

 

Freek van den Berg

 

 

Koen Rombouts

 

Bob van den Berg

 

 

Michel Janssen

 

     

Janneke Rutten

 

 

 

 

 

 

Zaterdag

Heren 17+

 

Zaterdag

GD 17+

Robert van Zalinge

HB 1

 

Jasper Cremers

HB 2

Arjan Huibers

 

 

Sjoerd Migchielsen

 

Patrick van Leijenhorst

 

 

Antoine Migchielsen

 

Stephan Bouwmeester

 

 

Frank Hofmans

 

John Balvers

 

 

Kim Gerrits

 

Dion Slutter

 

 

Manon Hermans

 

Anton de Kleijn

 

 

Renate Klaassen

 

 

Downloads:

Nieuws Overzicht