Indeling training voorjaar 2020

Hieronder vind je de trainingsindeling voor het voorjaar 2020 of klik op onderstaand bestand.

Onderaan de pagina vind je ook een bestand met de dagen waarop er getraind wordt.

 

Indeling tennislessen 1e periode 2020

Maandag 17.00 - 18.00

 

Dinsdag 18.00 - 19.00

Stijn Visser

Baan 2+3

 

Cas van der Vegt

Baan 1 t/m 3

Lisanne

van

Ijzendoorn

 

Tennis+

Yfke

 

Jeuken

 

Dinsdag 19.00 - 20.00

Lotte

 

Wessels

 

Cas van der Vegt

Baan 2+3

Lars

 

Tax

 

Dianne

 

Aalbers

Maud

van

Gaalen

 

Ingrid

 

Ermers

Matthias

 

Worbts

 

Gerlinda

 

Bouwmeester

Ellemijn

van

Ijzendoorn

 

Marjan

 

Dikken

Dane

 

Kokken

 

Karin

 

Theunissen

Maandag 18.00 - 19.00

 

Sylvia

van

Hout

Stijn Visser

Baan 2+3

 

Sandra

 

Grotens

Niels

van der

Rijst

 

Petra

van

Nimwegen

Teun

van

Nimwegen

 

Dinsdag 20:00-21:00

Finn

 

Janssen

 

Cas van der Vegt

Baan 2+3

Ruben

 

Faazen

 

Tim

de

Groot

Gijs

 

Peters

 

Tom

 

Sabel

Isis

 

Kluts

 

Robin

 

Link

Julian

 

Hijmans

 

Frank

 

Peters

Suze

van

Heumen

 

Cindy

 

Peters

Maandag 19:00 - 20.00

 

Dinsdag 21:00-22:00

Stijn Visser

Baan 2+3

 

Cas van der Vegt

Baan 2+3

Roel

 

Jeuken

 

Sjoerd

 

Migchielsen

Thomas

 

Bouwmeester

 

Dylan

 

Kobussen

Niek

van

Megen

 

Mikolaj

 

Norek

Sander

 

Jeuken

 

Renate

 

Klaassen

Mikai  

 

Kooistra

 

Jasper

 

Cremers

Quinten

 

Tijl

 

Marc

 

Jeuken

Maandag 20.00 - 21.00

 

Ricardo

 

Jacobs

Stijn Visser

Baan 2+3

     

 

Ineke

op ten

Berg

 

Donderdag 14.45 - 15.45

Angelique

 

Sengers

 

Nic & Alex

Baan 2+3

Judith

 

Goosink

 

Niels

van der

Rijst

Noor

 

Polman

 

Teun

van

Nimwegen

Renske

 

Rutten

 

Ruben

 

Faazen

Susanne

 

Hijmans

 

Gijs

 

Peters

Lisanne

 

Elshof

 

Merel

van der

Rijst

Maandag 21.00 - 22.00

 

Donderdag 15.45 - 16.45

Stijn Visser

Baan 2+3

 

Nic & Alex

Baan 2+3

Carola

van

Dijk

 

Ethan

 

Liu

Maykel

 

Burgers

 

Tobian

de

Leeuw

Wim

 

Loeffen

 

Ruben

 

Maatkamp

Peter

van de

Burk

 

Donderdag 16.45 - 17.45

Hans

 

Lemmers

 

Nic & Alex

Baan 2

Hannan

 

Khaderi

 

Finn

 

Janssen

Erik

op ten

Berg

 

Fiene

 

Kuijpers

 

     

Suze

van

Heumen

 

     

Lucas

 

Hijmans

Woensdag 19.00 - 20.00

 

Donderdag 17.45 - 18.45

Cas van der Vegt

Baan 2+3

 

Nic & Alex

Baan 2+3

René

 

Elshof

 

Eitan

 

Gepstein

Sabine

van der

Rijst

 

Ariel

 

Gepstein

Alco

 

Wasscher

 

Lucas

 

van Woerkom

Mel

 

Sanders

 

Boris

 

Nenadovic

Charlotte

 

Janssen

 

Katherina

 

Nenadovic

Brechtje

 

Warringa

 

Donderdag 19.00 - 20.00

Woensdag 20.00 - 21.00

 

Nic & Alex

Baan 2+3

Cas van der Vegt

Baan 2+3

 

Romy

 

Veenstra

Tessa

 

Grotens

 

Janneke

 

Beenen

Meike

Te

Boekhorst

 

Daan

 

Goosink

Iris

van

Grunsven

 

Levi

 

Eeftink

Anke

van

Schijndel

 

Donderdag 20.00 - 21.00

Heidi

 

Peters

 

Nic & Alex

Baan 2+3

Anton

van

Megen

 

Cor

 

Wessels

Benjamin

van

Dijck

 

Juliette

 

Migchielsen

Woensdag 21.00 - 22.00

 

Roan

van

Stippent

Cas van der Vegt

Baan 2+3

 

Daphne

 

Balvers

Kim

 

Gerrits

 

Robin

 

Goedvriend

Antoine

 

Migchielsen

 

Lincy

van

Nuland

John

van

Kaauwen

 

Willeke

 

Theunissen

Maikel

 

Hopmans

 

Angélique

 

Theunissen

Joost

 

Ackerman

 

Donderdag 21.00 - 22.00

Manon

 

Hermans

 

Nic & Alex

Baan 2+3

       

Robert

van

Zalinge

       

Arjan

 

Huibers

       

Luke

van der

Wielen

       

Roy

van den

Berg

Training overzicht