Programma Voorjaarscompetitie knltb 2018

Baan- en barindeling: zie bestanden onderaan deze pagina.

Teamindeling: Klik op de gekleurde klasse voor de competitie indeling.

Dinsdag DD   Dinsdag DD  
 Donderdag DD
 
Hoofdklasse - team 1   1e klasse - team 2   3e klasse -team 1  
Carla Rossen   Helma Jeurissen   José Aalbers  
Anny Bijmans   Lenie Bosch   Liesbeth Broekman  
Lisette van den Boogaard   Esther van Rijsewijk   Els Frederiks  
Deny Pouwels   Helma van Woezik   Willy Klaassen  
Lies Detmers   Mirjam Mulders    Nellie Michiels  
Annette Bolder    José Janssen   Gerda van Sambeek  
    Hilde Gerrits    Corrie Willems  
           
           
Vrijdagavond HD17+     Vrijdagavond HD35+   Vrijdagavond HD35+  
3e klasse - team 1   2e klasse - team 1   3e klasse - team  2  
Robert van Zalinge    Andre Tempel    Pieter Theunissen   
Mikolaj Norek    Jan Dijkmans   Wilbert Hermans   
Cees Janssen-Bos    Rob Mulder   Jan Rutten   
Willem van Deelen    Mo Ajja    Alfred van Swam   
Dylan Kobussen    Tonnie Visser       
    Martin Jansen       
           
Vrijdagavond DD35+   Vrijdagavond GD17+    Vrijdagavond GD17+   
3e klasse - team 2   2e klasse - team 1   3e klasse - team 1  
Emmy van Gils   Diana Cieremans   Marieke van 't Hoff   
Juul Spruijt   Jolanda van Stippen   Denise Wessels  
Inge Nouwens    Ank Hermans-Steins    Ellen Sengers  
Diana de Kleijn    Piet Derks    Suzanne Sengers   
Amanda Boessen   Martien Scheeren    Patrick Schonenberg   
    John Hermans    Cor Wessels   
        Frans de Groot  
        Berry Remmers   
           
Vrijdagavond GD35+   Vrijdagavond GD35+   Vrijdagavond GD35+  
2e klasse - team 1   2e klasse - team 2   3e klasse - team 3  
Frank Theunissen    André Kokke    Berry Groen  
Angélique Theunissen   Jacomien Kokke   Helga Peters  
Willie Hendriks   Els Geerdink    Anja Tijssen  
Michel van Haaren   Ton Oosterhout   Petra Pompen  
Willeke Theunissen    William Frederiks    Karin Theunissen   
Mirjam Mulders   Eugenie Frederiks    Koen Rombouts  
        Rob Bekkering   
           
Vrijdagavond GD35+          
3e klasse - team 4          
Rob Peters           
Ineke Maas          
Marga Rikken          
Bas Moser           
Frank Peeters           
Els Klaassen           
           
 Zaterdag heren 17+
 

Zaterdag heren 35+ 

     
4e klasse - team 1   Hoofdklasse - team 1      
Marino Spanjaard    John Balvers       
Jos Olsthoorn    Steve Core       
Ricardo Jacobs    Dion Slutter       
Stan Hilberink   Anton de Kleijn      
Bert Kok    Richard Heesbeen       
Daan Kok           
Roan van Stippent           
           
Zaterdag gemengd 17+    Zaterdag gemengd 17+       
2e klasse - team 1   2e klasse - team 2      
Kim Gerrits    Marc Jeuken       
Manon Hermans   Coen Mannaerts       
Renate Klaassen    Maikel Hopmans       
Antoine Migchielsen    Debbie van Zuijlen      
Sjoerd Migchielsen    Carlijn van Thiel       
Joost Taks   Heleen Jansen       
    Kim Kracht      

 

Downloads:

Nieuws overzicht