Voorjaarscompetitie KNLTB

Gaat helaas niet door

Teamindeling voorjaar 2020, deze competitie is voor 2020 afgelast.

dinsdagochtend donderdagochtend vrijdagochtend    
DD / 1e klasse DD / 3e klasse GD50+ / 2e klasse    
Helma Jeurissen
Hilde Gerrits
Lenie Bosch
Helma van Woezik
Jose Janssen
Mirjam Mulders
Esther van Rijsewijk
Jose Aalbers
Liesbeth Broekman
Els Frederiks
Nelly Michiels
Willy Klaassen
Gerda van Sambeek
Yvonne Sengers
Corrie Willems
Ed Velthuizen
Therese Loos
Samini van der Veght
Theo van der Vegt
Marjoke van der Bergh
Bart van der Bergh
Martin Huijbers
   
         
vrijdagavond / DD17+ vrijdagavond / DD35+ vrijdagavond / DD35+ vrijdagavond / HD17+ vrijdagavond / GD17+
team 1 / 4e klasse team 1 / 2e klasse team 2 / 4e klasse team 1 / 2e klasse team 1 / 3e klasse
Marrit van der Loop
Hannan Khaderi
Brechtje Warringa
Margot Sauter
Alie van 't Slot
Diana de Kleijn
Wendy Heijmans
Amanda Boessen
Miranda Louwe-Kooymans
Emmy van Gils
Inge Nouwens
Sandra Grotens
Dianne Aalbers
Gerlinda Bouwmeester
Marjan Dikken
Ingrid Ermers
Sylvia van Hout
Karin Theunissen-de Jong
Robert van Zalinge
Cees Janssen-Bos
Dylan Kobussen
Arjan Huibers
Denise Wessels
Ellen Sengers
Susanne Sengers
Patrick Schonenberg
Berry Remmers
Cor Wessels
Robin Goedvriend
Frans de Groot
         
vrijdagavond / GD35+ vrijdagavond / GD35+ vrijdagavond / GD35+ vrijdagavond / GD35+ vrijdagavond / GD35+
team 1 / 2e klasse team 2 / 3e klasse team 3 / 3e klasse team 4 / 3e klasse team 5 / 4e klasse
Frank Theunissen
Pieter Theunissen
Angelique Theunissen
Willeke Theunissen
Michel van Haaren
Willie Hendriks
Mirjam Mulders
Rien Coenders
Marie Jose Core
Aniek van Langen
Annet van Leeuwen
Pieter Theunissen
Jan Heeneman
Berry Groen
Anja Tijssen
Petra Pompen
Janneke Rutten
Koen Rombouts
Michel Janssen
Sharon Hummeling
Rian Waterval
Bob van den Berg
Freek van den Berg
Mariska Tempel

Rob Peters
Frank Peeters
Bas Moser
Marijke Peeters
Els Klaassen

         
zaterdag / 4e klasse zaterdag / 2e klasse zaterdag / 3e klasse zaterdag / 1e klasse  
Heren 17+ / team 1 Gemengd 17+ / team 1 Gemengd 17+ / team 2 Heren 35+ / team 1  
Stan Hilberink
Ricardo Jacobs
Jos Olsthoorn
Daan Kok
Bert Kok
Roan van Stippent
Maikel Hopmans
Marc Jeuken
Kim Kracht
Carlijn van Thiel
Debbie van Zuijlen-Aalbers
Jasper Cremers
Antoine Migchielsen
Sjoerd Migchielsen
Joost Tax
Renate Klaassen
Manon Hermans
Kim Gerrits
John Balvers
Anton de Kleijn
Dion Slutter
Steven Core
Mikolaj Norek
Richard Heesbeen
 

Klik hier voor de site van de knltb

knltbcompetitie@haanenbergh.nl 

Competities overzicht