Voorjaarscompetitie KNLTB

Senioren

Klik op onderstaande bestanden om de baanindeling / barovername te zien per speeldag.

Klik hier voor de site van de knltb

Dinsdag dames dubbel Dinsdag dames dubbel Donderdag dames dubbel Zaterdag mix 17+
Carla Rossen
Anny Bijmans
Lisette v/d Boogaard
Deny Pouwels
Lies Detmers
Helma Jeurissen
Lenie Bosch
Helma van Woezik
Hilde Gerrits
Jose Janssen
Mirjam Mulders
José Aalbers
Gerda van Sambeek
Corrie Willems
Els Frederiks
Nelly Michiels
Willy Klaassen

Maikel Hopmans Marc Jeuken Kim Kracht Debbie van Zuijlen Carlijn van Thiel Heleen Jansen

 

       
Vrijdagavond GD35+ Vrijdagavond GD35+ Vrijdagavond GD35+ Vrijdagavond GD35+
Els Geerdink
Jacomien Kokke
Andre Kokke
Ton Oosterhout
William Frederiks
Eugenie Frederiks
Martien Scheeren
Piet Derks
John Hermans
Ank Hermans
Diana Cieremans
Jolanda van Stippent-Lemmers
Edwin Klaassen
Wil Gerrits
Rien Coenders
Annet van Leeuwe
Aniek van Langen
Petra Klaassen
Frank Theunissen
Angelique Theunissen
Willeke Theunissen
Mirjam Mulders
Michel van Haaren
Willie Hendriks
Vrijdagavond GD35+ Vrijdagavond GD35+    
Berry Groen
Rob Bekkering
Petra Pompen
Koen Rombouts
Karin Theunissen
Anja Tijssen
Rob Peters
Frank Peeters
Els Klaassen
Marion Meij
Bas Moser
   
Vrijdagavond HD17+ Vrijdagavond HD 35+ Vrijdagavond DD35+ Vrijdagavond DD35+
Robert van Zalinge
M. Norek
Cees Janssen-Bos
Dylan Kobussen
Willem van Deelen

Andre Tempel
Mo Ajja
Rob Mulder
Jan Dijkmans
Ton Visser
Richard Heesbeen
Sander Bosch
Marjan Dikken
Gerlinda Bouwmeester
Sylvia van Hout
Karin Theunissen
Sandra Grotens
Ingrid Ermers
Dianne Albers

Emmy van Gils
Juliette Spruijt-Helmens
Amanda Boessen
A. de Kleijn
Inge Nouwens

       
Zaterdag mix 17+ Zaterdag heren 35+ Zaterdag heren 17+ Zaterdag mix 17+
Jaspers Cremers
Manon Hermans
Renate Klaassen
Kim Gerrits
Antoine Migchielsen
Sjoerd Migchielsen
Joost Tax
John Balvers
Anton de Kleijn
Dion Slutter
Steve Core
Gerard Engels
Richard Heesbeen
Roan van Stippent
Jos Olsthoorn
Ricardo Jacobs
Stan Hilberink
Bert Kok
Daan Kok
Marino Spanjaard
Marieke van 't Hoff
Ellen Sengers
Frans de Groot
Suzanne Sengers
Patrick Schonenberg
Cor Wessels
Denise Wessels-Harmsen
Berry Remmers

 

knltbcompetitie@haanenbergh.nl - Sandra Migchielsen 

Downloads:

Competities overzicht