Indeling training najaar 2019

Hieronder vind je de trainingsindeling voor het najaar 2019 of klik op onderstaand bestand.

Onderaan de pagina vind je ook een bestand met de dagen waarop er getraind wordt.

Indeling tennislessen 2e periode 2019

Maandag 17.00 - 18.00

 

Dinsdag 17.00 - 18.00

Cas van der Vegt

Baan 2+3

 

Cas van der Vegt

Baan 2+3

Ellemijn

van

Ijzendoorn

 

Niels

van der

Rijst

Finn

 

Janssen

 

Teun

van

Nimwegen

Dane

 

Kokken

 

Finn

 

Janssen

Lisanne

van

Ijzendoorn

 

Ruben

 

Faazen

Fiene

 

Kuijpers

 

Gijs

 

Peters

Suze

van

Heumen

 

Isis

 

Kluts

Maandag 18.00 - 19.00

 

Dinsdag 18.00 - 19.00

Cas van der Vegt

Baan 2

 

Cas van der Vegt

Baan 1 t/m 3

Roel

 

Jeuken

 

Tennis+

 

 

Thomas

 

Bouwmeester

 

Dinsdag 19.00 - 20.00

Niek

van

Megen

 

Cas van der Vegt

Baan 2+3

Sander

 

Jeuken

 

Dianne

 

Aalbers

Maandag 19:00 - 20.00

 

Ingrid

 

Ermers

Cas van der Vegt

Baan 2+3

 

Gerlinda

 

Bouwmeester

Ineke

op ten

Berg

 

Marjan

 

Dikken

Carmen  

 

Uland - Leeman

 

Karin

 

Theunissen

Angelique

 

Sengers

 

Sylvia

van

Hout

Judith

 

Goosink

 

Sandra

 

Grotens

Noor

 

Polman

 

Sylvia

te

Boekhorst

Renske

 

Rutten

 

Dinsdag 20:00-21:00

Irma

 

Hermens

 

Cas van der Vegt

Baan 2+3

Suzanne

 

Hijmans

 

Roy

van den

Berg

Lisanne

 

Elshof

 

Tim

de

Groot

Maandag 20.00 - 21.00

 

Tom

 

Sabel

Cas van der Vegt

Baan 2+3

 

Luke

van der

Wielen

Magrot

 

Sauter

 

Robin

 

Link

Toon

 

Kortenbach

 

Frank

 

Peters

Erik

op ten

Berg

 

Arjan

 

Huibers

Marrit

van der

Loop

 

Cindy

 

Peters

Chantal

de

Groot

 

Dinsdag 21:00-22:00

Brechtje

 

Warringa

 

Cas van der Vegt

Baan 2+3

Hannan

 

Khaderi

 

Sjoerd

 

Migchielsen

Anton

van

Megen

 

Dylan

 

Kobussen

Maandag 21.00 - 22.00

 

Mikolaj

 

Norek

Cas van der Vegt

Baan 2+3

 

Joost

 

Tax

Carola

van

Dijk

 

Renate

 

Klaassen

Maykel

 

Burgers

 

Jasper

 

Cremers

Wim

 

Loeffen

 

Marc

 

Jeuken

Pieter

 

van Loveren

 

Willem

van

Deelen

Karin

van

Kolck

       

Myrella

van

Loveren

 

Donderdag 15.30 - 16.30

Hans

 

Lemmers

 

Cas van der Vegt

Baan 2+3

Peter

van de

Burk

 

Yfke

 

Jeuken

       

Lotte

 

Wessels

Woensdag 16.00 - 17.00

 

Yasmine

 

Kheinette

Cas van der Vegt

Baan 2

 

Collin

 

Zeelen

Tobian

de

Leeuw

 

Cindy

 

Zeelen

Tygo

 

Verschragen

 

Lars

 

Tax

Ruben

 

Maatkamp

 

Ethan

 

Liu

Tijn

de

Boorder

 

Donderdag 16.30 - 17.30

Woensdag 17.00 - 18.00

 

 

 

Cas van der Vegt

Baan 2+3

Cas van der Vegt

Baan 2+3

 

Niels

van der

Rijst

Lucas

 

Hijmans

 

Teun

van

Nimwegen

Julian

 

Hijmans

 

Ruben

 

Faazen

Eitan

 

Gepstein

 

Gijs

 

Peters

Ariel

 

Gepstein

 

Merel

van der

Rijst

Matthias

 

Worbts

 

Donderdag 17.30 - 18.30

Laura

 

Akkerman

 

Cas van der Vegt

Baan 2+3

Maud

van

Gaalen

 

Mikai  

 

Kooistra

Mas

 

Jacobs

 

Daan

 

Goosink

Woensdag 18.00 - 19.00

 

 

 

Quinten

 

Tijl

Cas van der Vegt

Baan 2+3

 

Levi

 

Eeftink

Evy

 

Remmers

 

Donderdag 18.30 - 19:30

Romy

 

Veenstra

 

Cas van der Vegt

Baan 2+3

Janneke

 

Beenen

 

Iris

van

Grunsven

Max

 

Fleuren

 

Tessa

 

Grotens

Levi

 

Eeftink

 

Meike

te

Boekhorst

Kiki

 

Draaijers

 

Isabella

 

Brender a Brandis

Woensdag 19.00 - 20.00

 

Bo

 

Jansen

Cas van der Vegt

Baan 2

 

Donderdag 19.30 - 20.30

Sabine

van der

Rijst

 

Cas van der Vegt

Baan 2+3

Jeanne

 

Wordrager

 

Cor

 

Wessels

Alco

 

Wasscher

 

Juliette

 

Migchielsen

Suzanne

van

Haren

 

Anke

 

Warringa

Woensdag 20.00 - 21.00

 

Daphne

 

Balvers

Cas van der Vegt

Baan 2

 

Robin

 

Goedvriend

Ank

van

Schijndel

 

Lincy

van

Nuland

Heidi

 

Peters

 

Willeke

 

Theunissen

Robert

van

Zallinge

 

Angélique

 

Theunissen

Benjamin

van

Dijck

       

Petra

van

Nimwegen

       

Woensdag 21.00 - 22.00

       

Cas van der Vegt

Baan 2+3

       

Kim

 

Gerrits

       

Antoine

 

Migchielsen

       

John

van

Kaauwen

       

Manon

 

Hermans

       

Maikel

 

Hopmans

       

Kim

 

Kracht

       

Joost

 

Ackerman

       

 

Downloads:

Nieuws overzicht